Redakcja portalu szuka osób znających języki obce!
Niepelnosprawni.pl
30 Czerwiec, 2016 - 18:18

Znasz języki obce? Masz ciekawe pomysły? W internecie umiesz znaleźć wszystko? Redakcja portalu Niepelnosprawni.pl, prowadzonego przez Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji, poszukuje wolontariuszki/wolontariusza do spraw zagranicznych. Osoby z niepełnosprawnością mile widziane!

Redakcja portalu szuka osób znających języki obce!
Niepelnosprawni.pl
REKLAMA
.

Portal Niepelnosprawni.pl jest największym i najpopularniejszym w Polsce serwisem internetowym dla osób z niepełnosprawnością, ich rodzin, przyjaciół, pracujących z nimi specjalistów. Miesięcznie portal odwiedza 250 tys. osób.

Wolontariat na naszym portalu to znakomita okazja do zdobycia cennego doświadczenia, nabycia nowych umiejętności, poznania zasad pracy profesjonalnej redakcji medium internetowego. To także szansa nawiązania stałej współpracy.

Kogo szukamy?

Szukamy osób z bardzo dobrą znajomością języków obcych. Osoba wybrana do współpracy będzie odpowiedzialna za tłumaczenie i redagowanie informacji z zagranicy, które chcemy zamieszczać na naszym portalu. Proponujemy współpracę zdalną.

CV z wyszczególnioną informacją o znajomości języków obcych prosimy przesyłać na adres e-mail: redakcja@niepelnosprawni.pl. Na zgłoszenia czekamy do 10 lipca 2016 r.

Dołącz do nas!

Redakcja portalu TurekBezBarier.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.

Reklama

 
Copyright:TurekbezBarier    2014 - 2018   Wszystkie prawa zastrzeżone.