Pomóż Karolinie zwalczyć chorobę
Materiał prasowy
22 Styczeń, 2018 - 13:43

Karolina Budziak od wielu lat choruję na Stwardnienie Rozsiane (SM). Jest to jedna z najczęściej występujących, nieuleczalnych chorób układu nerwowego.

REKLAMA
.

Na dzień dzisiejszy Karolina Budziak posiada znaczny stopień niepełnosprawności. Postęp choroby najbardziej odczuwa w postaci ataksji (trzęsienia się) kończyn górnych i dolnych oraz problemów z utrzymaniem równowagi.


Nadzieją dla niej jest niezbędna rehabilitacja i dalsze leczenie, które łagodzi postęp choroby i znacznie poprawia jakość życia.


Dodatkowo, aby walczyć z chorobą Karolina założyła Fundację SM to nie wszystko i jednocześnie jest jej prezesem http://www.smtoniewszystko.pl
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji DOBRO POWRACA z dopiskiem KAROLINA BUDZIAK pomagają mi Państwo w codziennych zmaganiach dziewczyny z chorobą.


Za każdą przykazaną złotówkę dziękujemy

Redakcja portalu TurekBezBarier.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.

Reklama

 
Copyright:TurekbezBarier    2014 - 2018   Wszystkie prawa zastrzeżone.