Region
Udało się zebrać pieniądze dla Julka! Dziękujemy!
czwartek, Marzec 15, 2018 - 15:24

Warto wierzyć w ludzi! Wspólnymi siłami udało się zebrać potrzebną sumę pieniędzy dla Juliana Komajdy. Pieniądze mogą uratować chłopcu życie! Trzymamy kciuki!

Władysławów: Jaś może pokonać chorobę. Liczymy na Was!
piątek, Marzec 9, 2018 - 15:53

Patrząc na Jasia, nie widać złotych loków ani błękitnych oczu, tylko ból! Mała buzia wykrzywiona jest w cierpieniu, bo zdeformował ją naczyniak – nowotwór, przez którego dzieciństwo tego chłopca stało się piekłem… Ogromna narośl sprawia, że Jaś nie widzi na jedno oczko, utrudnia mu połykanie, mówienie, mimikę, uśmiech. Jedyny ratunek to operacja!

Julek ma szansę, by żyć. Pomożecie? Wierzymy, że tak!
Julek ma szansę, by żyć. Pomożecie? Wierzymy, że tak!
piątek, Marzec 9, 2018 - 09:25

Julian Komajda ma 3 latka. Od roku walczy o życie z nowotworem. Rodzice chłopca robią wszystko, by go ocalić. Pomóc może każdy z nas. Wystarczą chęci i zaangażowanie. Aby przeprowadzić kolejną terapię, która może uratować życie chłopca potrzeba ponad 800 tys.zł. Pomożecie? Wierzymy, że tak.

Aktywny samorząd” w 2018 roku
Aktywny samorząd” w 2018 roku
wtorek, luty 6, 2018 - 22:07

Zarząd Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych przyjął dokument pn. Kierunki działań oraz warunki brzegowe, obowiązujące realizatorów pilotażowego programu „Aktywny samorząd” w 2018 roku.

Niech żyje bal w Miejskim Domu Kultury
Niech żyje bal w Miejskim Domu Kultury
poniedziałek, Styczeń 29, 2018 - 15:18

Wiele prawdziwej radości doświadczyli dzisiaj, tj. 28 stycznia uczestnicy Balu Karnawałowego Osób Niepełnosprawnych, który odbył się w Miejskim Domu Kultury w Turku. Uczestnicy zabawy podzielili się z innymi wielkimi pozytywnymi emocjami i ogromem uśmiechów.

Pomóż Karolinie zwalczyć chorobę
poniedziałek, Styczeń 22, 2018 - 13:43

Karolina Budziak od wielu lat choruję na Stwardnienie Rozsiane (SM). Jest to jedna z najczęściej występujących, nieuleczalnych chorób układu nerwowego.

Pamiętacie Mariusza Haraśnego z Lasek? Wesprzyjmy go 1%
Pamiętacie Mariusza Haraśnego z Lasek? Wesprzyjmy go 1%
niedziela, Styczeń 21, 2018 - 13:27

Mariusz Haraśny do bardzo aktywny młody człowiek, który swoim optymizmem potrafi zarazić niejednego i mimo niedogodności, z jakimi zmaga się każdego dnia nie rezygnuje z tego, aby swój optymizm dawać innym. To osoba, obok której nie można przejść obojętnie. Nie dlatego, że jest na wózku, ale dlatego, że to najbardziej pozytywny człowiek na świecie!

Ruszamy z akcją " 1% dla mieszkańców Turku i Powiatu Tureckiego"
Ruszamy z akcją " 1% dla mieszkańców  Turku i Powiatu Tureckiego"
sobota, Styczeń 6, 2018 - 16:18

Jak co roku zaraz po Nowym Roku , tak i w tym roku rozpoczynamy Akcję 1% dla mieszkańców  Turku i Powiatu Tureckiego. 

CHARYTATYWNIE NA „MAGII ŚWIĄT W TURKU”
CHARYTATYWNIE NA „MAGII ŚWIĄT W TURKU”
środa, Grudzień 13, 2017 - 19:54

Podczas niedzielnych wydarzeń (17 grudnia 2017 r.) związanych z weekendem „Magia Świąt w Turku”, Centrum Wolontariatu i Organizacji Pozarządowych przeprowadzą zbiórkę na leczenie 2-letniej Zuzi Wojdziak z Turku.

Ponad 8 tys. zł zebrali dla Mikołaja podczas II Nocnego Maratonu Pływackiego
Ponad 8 tys. zł zebrali dla Mikołaja podczas II Nocnego Maratonu Pływackiego
sobota, Listopad 25, 2017 - 16:41

Już po raz drugi na krytej pływalni w Turku zorganizowany Nocny Maraton Pływacki. W tym roku uczestnicy imprezy łącznie przepłynęli  blisko 164 km, a pływanie połączone było ze zbiórką pieniędzy na rehabilitację i leczenie niepełnosprawnego Mikołaja. 

Strony

Reklama

 
Copyright:TurekbezBarier    2014 - 2018   Wszystkie prawa zastrzeżone.